prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 600 CZK

9. KUPKA František (1871 - 1957)

Prostitués (La Paix), litografie, volný list 42x29 cm, signováno LD v tisku Kupka, zahnědlý papír, po stranách špendl. Dírky

2****8 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:05:49
4****9 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:05:39
2****8 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:05:27
4****9 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:05:26
8****1 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:05:14
2****8 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:05:14
4****9 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:05:04
1****2 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:04:52
8****1 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:04:52
4****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:04:44
1****2 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:04:41
4****9 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:04:38
8****1 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:04:38
1****2 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:04:36
4****9 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:04:33
1****2 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:04:31
1****0 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:04:31
4****9 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:04:29
1****2 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:04:28
8****1 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:04:26
1****0 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:04:24
1****2 950 CZK 05. 05. 2020 19:04:21
4****9 900 CZK 05. 05. 2020 19:04:20
1****0 850 CZK 05. 05. 2020 19:04:20
1****1 800 CZK 05. 05. 2020 19:04:16