prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 600 CZK

9. KUPKA František (1871 - 1957)

Prostitués (La Paix), litografie, volný list 42x29 cm, signováno LD v tisku Kupka, zahnědlý papír, po stranách špendl. Dírky

*****8 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:05:49
*****9 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:05:39
*****8 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:05:27
*****9 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:05:26
*****1 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:05:14
*****8 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:05:14
*****9 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:05:04
*****2 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:04:52
*****1 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:04:52
*****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:04:44
*****2 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:04:41
*****9 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:04:38
*****1 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:04:38
*****2 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:04:36
*****9 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:04:33
*****2 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:04:31
*****0 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:04:31
*****9 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:04:29
*****2 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:04:28
*****1 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:04:26
*****0 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:04:24
*****2 950 CZK 05. 05. 2020 19:04:21
*****9 900 CZK 05. 05. 2020 19:04:20
*****0 850 CZK 05. 05. 2020 19:04:20
*****1 800 CZK 05. 05. 2020 19:04:16