datum aukce 06. 12. 2015 17:00
762
vyvolávací cena: 28 000 CZK

4831. Rusko, Bělogvardějci

Řád sv. Stanislava, I. třída, po roce 1920, bronz zlacený, smalty, neznačeno, soukromá legionářská výroba v pravděpodobně v Německu

zachovalost I