#3

Monnoyer Jean-Baptiste ? | Barokní kytice

#3

3 limity
420 zobrazení
50 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
30. 5. 2022 19:00

technika:
olej na plátně
rozměr:
96 x 72 cm
rám:
rámováno
datum narození:
1639-1699

olej na plátně | 96 x 72 cm