technika: | olej na plátně |
rozměr: | 80 x 63 cm |
rám: | rámováno |
rok díla: | okolo roku 1750 |
okolo roku 1750 | olej na plátně | 80 x 63 cm
technika: | olej na plátně |
rozměr: | 80 x 63 cm |
rám: | rámováno |
rok díla: | okolo roku 1750 |