#6

Hans Rottenhammer
(1564 – 1625)

Paridiův soud

Rottenhammer Hans ? | Paridiův soud
#6

Hans Rottenhammer
(1564 – 1625)

Paridiův soud

3 limity
349 zobrazení
100 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
30. 5. 2022 19:00

technika:
olej na měděném plechu
rozměr:
29 x 22 cm
rám:
rámováno
datum narození:
1564-1625
poznámka:
Provenience: Burgley House, Velká británie

olej na měděném plechu | 29 x 22 cm | Provenience: Burgley House, Velká británie