Info - 1. eAukce umění

Vážené dámy, vážení pánové,

vítáme Vás na naší online aukci, v které Vám nabízíme výtvarné umění 19. a 20. století. Aukce se uskuteční 30. 9. od 20.00. Mezi zajímavé položky patří akvarel duchcovského malíře Heinricha Banka, raná práce mařákovce Josefa Krále, blažíčkovsky laděná zimní krajina od Josefa Procházky nebo dvě plátna Aloise (Lecoque) Kohouta, kterému na září připravujeme prodejní výstavu v naší galerii EinsZwei.

Přejeme Vám mnoho sběratelských úspěchů

EinsZwei Gallery