banner

5. eAukce umění

Online v 20:00

Výtvarné umění a starožitnosti 19. a 20. století.

31. 5. 2021 od 20:00 hod

živě na livebid.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
165 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Paris 1893 | lavírovaná tuš a akvarel na papíře | 28 x 41 cm | signováno LD
Item image
Konečná cena:
88 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
barevné tužky na papíře | 21 x 15 cm | signováno PD | provenience: aukce Briest, 1986, aukce Artcurial, 2006, odborná expertiza: Pierre Brullé
Item image
Konečná cena:
220 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
okolo 1870 | olej na plátně | 96 x 76 cm | signováno PD | odborný posudek PhDr. Šárka Leubnerová
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
okolo 1905 | olej na lepence | 50 x 100 cm celkový rozměr triptychu  | signováno LD
Item image
Konečná cena:
86 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
olej na plátně | 73 x 84 cm | signováno PD
Item image
Konečná cena:
190 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
2016 | akryl na plátně | 150 x 100 cm | autorský certifikát | varianta Pastova muralu na Vitězném náměstí v Dejvicích | zakoupeno  v ateliéru Pasty Onera | Na fotografii je umělec při tvorbě tohoto díla
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
okolo 1900 | korpus dubu a jehličnatého dřeva dýhován ovocnými dřevinami a palisandrem, květinový dekor intarzován vzácnými dřevinami, dvě zásuvky, "sans traverse ", bronzové apliky, mramorová deska | výška 85 cm, rozměr desky 98 x 49 cm, funkční zámek
Item image
Konečná cena:
50 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
okolo 1820 | porcelán, malovaný, zlacený | výška šálku 11 cm, průměr podšálku 14 cm | tlačená značka S
Item image
Konečná cena:
31 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
okolo 1820 | sklo čiré, rubínová lazura, broušený motiv jelena | výška 43 cm |
Item image
Konečná cena:
45 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
1920-1925 | čiré jádro vrstvené opálem a rubínem, odleptávaný dekor svlačců | výška 28 cm | značeno | váza pochází ze sbírky prvorepublikového malíře.
Item image
Konečná cena:
10 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
okolo 1910 | bohatý článkový koliér s ověsky z českého granátu v tombaku | délka 42 cm
Item image
Konečná cena:
185 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Au 986/1000, náklad 1827 ks, hmotnost 17,45 g, výtvarnými autory návrhu jsou Jaroslav Benda a prof. Otakar Španiel | ø 34 mm