datum aukce 28. 04. 2021 18:00
306
vyvolávací cena: 200 000 CZK

101. Bim Tomáš - Kurt číslo 5

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 130 x 90 cm, včetně autorského rámu 135 x 95 cm. Signováno vpravo dole Bim 09. Majitel zakoupil obraz přímo v ateliéru autora. Jedná se o špičkový galerijní kus, nezvyklých rozměrů. Menší variantu tohoto obrazu naleznete v autorově monografii. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 300 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 130 x 90 cm
signatura Sign. Bim 09
stav díla Perfektní