technika | Akvarel na papíře |
rozměr | 44 x 33 cm |
signatura | Sign. A. Hagel |
stav díla | kresba je v dobrém stavu, rám vyžaduje opravu. |
Obraz akvarel na papíře o rozměrech kresby 44 x 33 cm, včetně rámu 67 x 60 cm, kresba je v dobrém stavu, rám vyžaduje opravu. Signováno A. Hagel.