datum aukce 28. 04. 2021 18:00
81
vyvolávací cena: 25 000 CZK

109. Hagel Alfred - Zahradní slavnost

Obraz akvarel na papíře o rozměrech kresby 44 x 33 cm, včetně rámu 67 x 60 cm, kresba je v dobrém stavu, rám vyžaduje opravu. Signováno A. Hagel.

zachovalost 1/1
technika Akvarel na papíře
rozměr 44 x 33 cm
signatura Sign. A. Hagel
stav díla kresba je v dobrém stavu, rám vyžaduje opravu.