#109

Hagel Alfred - Zahradní slavnost

#109

136 zobrazení
25 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Akvarel na papíře
44 x 33 cm
Sign. A. Hagel
kresba je v dobrém stavu, rám vyžaduje opravu.

Obraz akvarel na papíře o rozměrech kresby 44 x 33 cm, včetně rámu 67 x 60 cm, kresba je v dobrém stavu, rám vyžaduje opravu. Signováno A. Hagel.