datum aukce 28. 04. 2021 18:00
98
vyvolávací cena: 65 000 CZK

110. Útesy

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 100 x 75 cm, včetně rámu 130 x 110 cm. Lehká krakelace po celé ploše malby, nesignováno, rám má několik lehkých nedostatků viditelných pouze při bližším zkoumání.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 100 x 75 cm
stav díla Lehká krakelace po celé ploše malby. Rám má několik lehkých nedostatků viditelných pouze při bližším zkoumání.