technika | Olej na plátně |
rozměr | 100 x 75 cm |
stav díla | Lehká krakelace po celé ploše malby. Rám má několik lehkých nedostatků viditelných pouze při bližším zkoumání. |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 100 x 75 cm, včetně rámu 130 x 110 cm. Lehká krakelace po celé ploše malby, nesignováno, rám má několik lehkých nedostatků viditelných pouze při bližším zkoumání.