#110

Útesy

Útesy
Útesy
Útesy
Útesy
Útesy
Útesy
Útesy
#110

Útesy

140 zobrazení
65 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
100 x 75 cm
Lehká krakelace po celé ploše malby. Rám má několik lehkých nedostatků viditelných pouze při bližším zkoumání.

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 100 x 75 cm, včetně rámu 130 x 110 cm. Lehká krakelace po celé ploše malby, nesignováno, rám má několik lehkých nedostatků viditelných pouze při bližším zkoumání.