datum aukce 28. 04. 2021 18:00
143
vyvolávací cena: 55 000 CZK

111. Macoun Gustav - Zaniklá ulička

Obraz olej na sololitu o rozměrech plátna 70 x 76 cm, včetně rámu 85 x 93 cm. Patrně se jedná o již zaniklou uličku v Praze. Perfektní stav, signováno Macoun.

zachovalost 1/1
technika olej na sololitu
rozměr 70 x 76 cm
signatura Sign. Macoun Gustav
stav díla Perfektní