#111

Macoun Gustav - Zaniklá ulička

#111

211 zobrazení
55 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
olej na sololitu
70 x 76 cm
Sign. Macoun Gustav
Perfektní

Obraz olej na sololitu o rozměrech plátna 70 x 76 cm, včetně rámu 85 x 93 cm. Patrně se jedná o již zaniklou uličku v Praze. Perfektní stav, signováno Macoun.