technika | Olej na plátně |
rozměr | 110 x 90 cm |
rok | 1953 |
signatura | Sign. Josef Zamazal 1953 |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 110 x 90 cm, včetně rámu 120 x 110 cm. Signováno Josef Zamazal 1953.