datum aukce 28. 04. 2021 18:00
66
vyvolávací cena: 20 000 CZK

112. Zamazal Josef - Letní krajina

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 110 x 90 cm, včetně rámu 120 x 110 cm. Signováno Josef Zamazal 1953.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 110 x 90 cm
rok 1953
signatura Sign. Josef Zamazal 1953
stav díla Perfektní