datum aukce 28. 04. 2021 18:00
116
vyvolávací cena: 30 000 CZK

113. Vila u cihelny

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 98 x 78 cm, včetně rámu 115 x 95 cm, signováno parafou. Perfektní stav.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 98 x 78 cm
signatura signováno parafou
stav díla Perfektní