technika | Olej na plátně |
rozměr | 98 x 78 cm |
signatura | signováno parafou |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 98 x 78 cm, včetně rámu 115 x 95 cm, signováno parafou. Perfektní stav.
technika | Olej na plátně |
rozměr | 98 x 78 cm |
stav díla | Perfektní |