datum aukce 28. 04. 2021 18:00
14
627
prodáno za: 31 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

115. Istler Josef - Abstraktní hlava

Olej na sololitu o rozměrech malby 43 x 56 cm, včetně rámu 55 x 72 cm. Signováno Istler, rám původní celkově poškozen viz foto.

zachovalost 1/1
technika Olej na sololitu
rozměr 43 x 56 cm
signatura Sign. Istler
stav díla rám původní celkově poškozen viz foto

*****6 31 000 CZK 28. 04. 2021 18:27:33