technika | Olej na sololitu |
rozměr | 43 x 56 cm |
signatura | Sign. Istler |
stav díla | rám původní celkově poškozen viz foto |
Olej na sololitu o rozměrech malby 43 x 56 cm, včetně rámu 55 x 72 cm. Signováno Istler, rám původní celkově poškozen viz foto.