technika | Tempera na papíře pod sklem |
rozměr | 44 x 38 cm |
signatura | Nesignováno |
stav díla | Rám lokálně poškozen, malba ok. |
Obraz tempera na papíře pod sklem o rozměrech malby 44 x 38 cm, s rámem 56 x 50 cm. Nesignováno. Rám lokálně poškozen, malba ok.