datum aukce 28. 04. 2021 18:00
63
vyvolávací cena: 10 000 CZK

117. Lodička na řece

Obraz tempera na papíře pod sklem o rozměrech malby 44 x 38 cm, s rámem 56 x 50 cm. Nesignováno. Rám lokálně poškozen, malba ok.

zachovalost 1/1
technika Tempera na papíře pod sklem
rozměr 44 x 38 cm
signatura Nesignováno
stav díla Rám lokálně poškozen, malba ok.