#117

Lodička na řece

Lodička na řece
Lodička na řece
Lodička na řece
Lodička na řece
Lodička na řece
#117

Lodička na řece

108 zobrazení
10 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Tempera na papíře pod sklem
44 x 38 cm
Nesignováno
Rám lokálně poškozen, malba ok.

Obraz tempera na papíře pod sklem o rozměrech malby 44 x 38 cm, s rámem 56 x 50 cm. Nesignováno. Rám lokálně poškozen, malba ok.