datum aukce 28. 04. 2021 18:00
230
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

118. Bím Tomáš - Olomouc

Grafika pod sklem o rozměrech tisku 30 x 44 cm, včetně rámu 53 x 73 cm. Signováno 38/45 Tomaš Bím 07.

zachovalost 1/1
technika Grafika pod sklem
rozměr 30 x 44 cm, včetně rámu 53 x 73 cm
rok 2007
signatura Sign. 38/45 Tomaš Bím 07
stav díla Perfektní

*****4 4 000 CZK 28. 04. 2021 18:28:15