technika | Grafika pod sklem |
rozměr | 30 x 44 cm, včetně rámu 53 x 73 cm |
rok | 2007 |
signatura | Sign. 38/45 Tomaš Bím 07 |
stav díla | Perfektní |
Grafika pod sklem o rozměrech tisku 30 x 44 cm, včetně rámu 53 x 73 cm. Signováno 38/45 Tomaš Bím 07.