#12

Vojkůvka Libor - Motýlí rej

Vojkůvka Libor - Motýlí rej
Vojkůvka Libor - Motýlí rej
Vojkůvka Libor - Motýlí rej
Vojkůvka Libor - Motýlí rej
Vojkůvka Libor - Motýlí rej
#12

Vojkůvka Libor - Motýlí rej

1 limit
681 zobrazení
50 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na sololitu
63 x 38 cm včetně rámu
1993
sign. Vojkůvka Libor 93
perfektní

Autor: Vojkůvka Libor K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 75 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.