technika | Olej na sololitu |
rozměr | 63 x 38 cm včetně rámu |
rok | 1993 |
signatura | sign. Vojkůvka Libor 93 |
stav díla | perfektní |
Autor: Vojkůvka Libor
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 75 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.