datum aukce 28. 04. 2021 18:00
264
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

12. Vojkůvka Libor - Motýlí rej

Autor: Vojkůvka Libor K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 75 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na sololitu
rozměr 63 x 38 cm včetně rámu
rok 1993
signatura sign. Vojkůvka Libor 93
stav díla perfektní

*****4 50 000 CZK 28. 04. 2021 18:03:02