datum aukce 28. 04. 2021 18:00
234
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

120. Mervart Augustin - U Dubrovníku

Obraz tempera na papíře pod sklem, rozměr malby 37 x 31 cm, včetně rámu 48 x 43,5 cm. Signováno Aug. Mervart. Perfektní stav.

zachovalost 1/1
technika Tempera na papíře pod sklem
rozměr 37 x 31 cm
signatura Sign. Aug. Mervart.
stav díla Perfektní

*****3 30 000 CZK 28. 04. 2021 18:28:43