technika | Tempera na papíře pod sklem |
rozměr | 37 x 31 cm |
signatura | Sign. Aug. Mervart. |
stav díla | Perfektní |
Obraz tempera na papíře pod sklem, rozměr malby 37 x 31 cm, včetně rámu 48 x 43,5 cm. Signováno Aug. Mervart. Perfektní stav.