#120

Mervart Augustin - U Dubrovníku

#120

1 limit
308 zobrazení
30 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Tempera na papíře pod sklem
37 x 31 cm
Sign. Aug. Mervart.
Perfektní

Obraz tempera na papíře pod sklem, rozměr malby 37 x 31 cm, včetně rámu 48 x 43,5 cm. Signováno Aug. Mervart. Perfektní stav.