technika | Olej na plátně |
rozměr | 77 x 77 cm, včetně rámu 91 x 91 cm |
rok | 1921 |
signatura | Sign. ZB 1921 |
stav díla | Perfektní |
Obraz - olej na plátně o rozměrech 77 x 77 cm, včetně rámu 91 x 91 cm, monogram ZB vlevo dole, datováno1921, perfektní stav.