datum aukce 28. 04. 2021 18:00
104
vyvolávací cena: 15 000 CZK

121. Dívka s cigaretou

Obraz - olej na plátně o rozměrech 77 x 77 cm, včetně rámu 91 x 91 cm, monogram ZB vlevo dole, datováno1921, perfektní stav.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 77 x 77 cm, včetně rámu 91 x 91 cm
rok 1921
signatura Sign. ZB 1921
stav díla Perfektní