technika | Olej na plátně |
rozměr | 51 x 84 cm, včetně rámu: 82 x 113 cm |
signatura | Sign. - nečitelné |
stav díla | odborně restaurováno |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby: 51x84, včetně rámu: 82x113. Signováno nečitelně, odborně restaurováno.