datum aukce 28. 04. 2021 18:00
83
vyvolávací cena: 29 000 CZK

123. Dívka na větvi

Obraz olej na plátně o rozměrech malby: 51x84, včetně rámu: 82x113. Signováno nečitelně, odborně restaurováno.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 51 x 84 cm, včetně rámu: 82 x 113 cm
signatura Sign. - nečitelné
stav díla odborně restaurováno