#123

Dívka na větvi

Dívka na větvi
Dívka na větvi
Dívka na větvi
Dívka na větvi
Dívka na větvi
Dívka na větvi
Dívka na větvi
Dívka na větvi
#123

Dívka na větvi

131 zobrazení
29 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
51 x 84 cm, včetně rámu: 82 x 113 cm
Sign. - nečitelné
odborně restaurováno

Obraz olej na plátně o rozměrech malby: 51x84, včetně rámu: 82x113. Signováno nečitelně, odborně restaurováno.