technika | Olej na plátně |
rozměr | 65 x 55 cm, včetně rámu: 72 x 83 cm |
rok | 1944 |
signatura | Sign. J. Dědina 1944 |
stav díla | Perfektní |
Obraz - olej na plátně o rozměrech malby: 65 x 55cm, včetně rámu: 73 x 83cm. Signováno J. Dědina,datováno 1944 (1870 Straky u Nynburku-1955 Praha). Žák Ženíška, Myslbeka, Pirnera na Pražské Akademii. Významný portrétista - pobyt v Paříži.