datum aukce 28. 04. 2021 18:00
71
vyvolávací cena: 8 000 CZK

124. Dědina Jan - Portrét dívky

Obraz - olej na plátně o rozměrech malby: 65 x 55cm, včetně rámu: 73 x 83cm. Signováno J. Dědina,datováno 1944 (1870 Straky u Nynburku-1955 Praha). Žák Ženíška, Myslbeka, Pirnera na Pražské Akademii. Významný portrétista - pobyt v Paříži.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 65 x 55 cm, včetně rámu: 72 x 83 cm
rok 1944
signatura Sign. J. Dědina 1944
stav díla Perfektní