#124

Dědina Jan - Portrét dívky

Dědina Jan - Portrét dívky
Dědina Jan - Portrét dívky
Dědina Jan - Portrét dívky
Dědina Jan - Portrét dívky
Dědina Jan - Portrét dívky
Dědina Jan - Portrét dívky
Dědina Jan - Portrét dívky
#124

Dědina Jan - Portrét dívky

106 zobrazení
8 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
65 x 55 cm, včetně rámu: 72 x 83 cm
1944
Sign. J. Dědina 1944
Perfektní

Obraz - olej na plátně o rozměrech malby: 65 x 55cm, včetně rámu: 73 x 83cm. Signováno J. Dědina,datováno 1944 (1870 Straky u Nynburku-1955 Praha). Žák Ženíška, Myslbeka, Pirnera na Pražské Akademii. Významný portrétista - pobyt v Paříži.