datum aukce 28. 04. 2021 18:00
68
vyvolávací cena: 25 000 CZK

127. Svatá Anna vyučuje Pannu Marii

Čechy, 19. století - podle barokní předlohy J. Winterhaldera 1766. Olej na plátně o rozměrech 56 x 46 cm, včetně rámu 66 x 56 cm, rentoaláž,starý rám. Osvědčení k trvalému vývozu.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 56 x 46 cm, včetně rámu 66 x 56 cm
rok 19. století
stav díla Perfektní