technika | Olej na plátně |
rozměr | 56 x 46 cm, včetně rámu 66 x 56 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |
Čechy, 19. století - podle barokní předlohy J. Winterhaldera 1766. Olej na plátně o rozměrech 56 x 46 cm, včetně rámu 66 x 56 cm, rentoaláž,starý rám.
Osvědčení k trvalému vývozu.