#127

Svatá Anna vyučuje Pannu Marii

#127

111 zobrazení
25 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
56 x 46 cm, včetně rámu 66 x 56 cm
19. století
Perfektní

Čechy, 19. století - podle barokní předlohy J. Winterhaldera 1766. Olej na plátně o rozměrech 56 x 46 cm, včetně rámu 66 x 56 cm, rentoaláž,starý rám. Osvědčení k trvalému vývozu.