#128

Tittelbach Vojtěch - Odpočinek

#128

116 zobrazení
6 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Barevná litografie na papíře pod sklem
32 x 29 cm, včetně rámu: 54 x 61 cm
1946
Sign. Vojt. Tittelbach 46
Perfektní

Tittelbach Vojtěch Barevná litografie na papíře pod sklem o rozměrech: 32 x 29 cm, včetně rámu: 54 x 61cm. Signováno Vojt. Tittelbach 46. (Mutějovice 1900-1971 Praha). Surrealista-člen skupiny 58.