datum aukce 28. 04. 2021 18:00
77
vyvolávací cena: 6 000 CZK

128. Tittelbach Vojtěch - Odpočinek

Tittelbach Vojtěch Barevná litografie na papíře pod sklem o rozměrech: 32 x 29 cm, včetně rámu: 54 x 61cm. Signováno Vojt. Tittelbach 46. (Mutějovice 1900-1971 Praha). Surrealista-člen skupiny 58.

zachovalost 1/1
technika Barevná litografie na papíře pod sklem
rozměr 32 x 29 cm, včetně rámu: 54 x 61 cm
rok 1946
signatura Sign. Vojt. Tittelbach 46
stav díla Perfektní