technika | Barevná litografie na papíře pod sklem |
rozměr | 32 x 29 cm, včetně rámu: 54 x 61 cm |
rok | 1946 |
signatura | Sign. Vojt. Tittelbach 46 |
stav díla | Perfektní |
Tittelbach Vojtěch
Barevná litografie na papíře pod sklem o rozměrech: 32 x 29 cm, včetně rámu: 54 x 61cm. Signováno Vojt. Tittelbach 46.
(Mutějovice 1900-1971 Praha). Surrealista-člen skupiny 58.