datum aukce 28. 04. 2021 18:00
77
vyvolávací cena: 7 000 CZK

129. Kojan Jan - Kapr

Jan Kojan ( Kojákovice u Třeboně 1886- 1951 Lhota u Borovan), olej na plátně o rozměrech: 35 x 50cm, včetně rámu: 68 x 53 cm. Žák Hynaise na Pražské Akademii. Signováno J. Kojan vpravo dole, nádherný Brůžkův rám!

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 35 x 50 cm, včetně rámu: 68 x 53 cm
signatura Sign. J. Kojan
stav díla Perfektní