#129

Kojan Jan - Kapr

Kojan Jan - Kapr
Kojan Jan - Kapr
Kojan Jan - Kapr
Kojan Jan - Kapr
Kojan Jan - Kapr
Kojan Jan - Kapr
#129

Kojan Jan - Kapr

152 zobrazení
7 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
35 x 50 cm, včetně rámu: 68 x 53 cm
Sign. J. Kojan
Perfektní

Jan Kojan ( Kojákovice u Třeboně 1886- 1951 Lhota u Borovan), olej na plátně o rozměrech: 35 x 50cm, včetně rámu: 68 x 53 cm. Žák Hynaise na Pražské Akademii. Signováno J. Kojan vpravo dole, nádherný Brůžkův rám!