technika | Olej na plátně |
rozměr | 35 x 50 cm, včetně rámu: 68 x 53 cm |
signatura | Sign. J. Kojan |
stav díla | Perfektní |
Jan Kojan ( Kojákovice u Třeboně 1886- 1951 Lhota u Borovan), olej na plátně o rozměrech: 35 x 50cm, včetně rámu: 68 x 53 cm. Žák Hynaise na Pražské Akademii. Signováno J. Kojan vpravo dole, nádherný Brůžkův rám!