#132

Mervart Augustin - Podzim v Horní Bučkové - Horní Bečva

#132

259 zobrazení
40 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na kartonu
66 x 48 cm, včetně rámu 87 x 68 cm
1934
Sign. Aug. Mervart 34
rám lokálně poškozen, malba ok.

Obraz olej na kartonu pod sklem o rozměrech 66 x 48 cm, včetně rámu 87 x 68 cm, signováno Aug. Mervart 34.