datum aukce 28. 04. 2021 18:00
185
vyvolávací cena: 40 000 CZK

132. Mervart Augustin - Podzim v Horní Bučkové - Horní Bečva

Obraz olej na kartonu pod sklem o rozměrech 66 x 48 cm, včetně rámu 87 x 68 cm, signováno Aug. Mervart 34.

zachovalost 1/1
technika Olej na kartonu
rozměr 66 x 48 cm, včetně rámu 87 x 68 cm
rok 1934
signatura Sign. Aug. Mervart 34
stav díla rám lokálně poškozen, malba ok.