technika | Olej na kartonu |
rozměr | 66 x 48 cm, včetně rámu 87 x 68 cm |
rok | 1934 |
signatura | Sign. Aug. Mervart 34 |
stav díla | rám lokálně poškozen, malba ok. |
Obraz olej na kartonu pod sklem o rozměrech 66 x 48 cm, včetně rámu 87 x 68 cm, signováno Aug. Mervart 34.