technika | Tempera na papíře pod sklem |
rozměr | 66 x 40 cm |
signatura | SIgn. F. Emler |
stav díla | Perfektní |
Tempera na papíře pod sklem o rozměrech 66x 40 cm, signováno F. Emler .
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 22 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.