datum aukce 28. 04. 2021 18:00
63
vyvolávací cena: 15 000 CZK

135. Emler František - Zátiší s ovocem

Tempera na papíře pod sklem o rozměrech 66x 40 cm, signováno F. Emler . K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 22 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Tempera na papíře pod sklem
rozměr 66 x 40 cm
signatura SIgn. F. Emler
stav díla Perfektní