#135

Emler František - Zátiší s ovocem

#135

124 zobrazení
15 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Tempera na papíře pod sklem
66 x 40 cm
SIgn. F. Emler
Perfektní

Tempera na papíře pod sklem o rozměrech 66x 40 cm, signováno F. Emler . K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 22 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.