datum aukce 28. 04. 2021 18:00
106
prodáno za: 85 000 CZK
vyvolávací cena: 85 000 CZK

137. Skrepl Vladimír - Sexuální sen

Olej na plátně o rozměrech100 x 50 cm. Ve spodní části uprostřed, autor při tvoření částečně protrhl plátno, což se stalo součást díla. Signováno V. Skrepl 2009 na zadní straně obrazu. pořízeno v ateliéru autora.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 100 x 50 cm
rok 2009
signatura Sign. V. Skrepl 2009
stav díla Perfektní

*****1 85 000 CZK 28. 04. 2021 18:32:28