#137

Skrepl Vladimír - Sexuální sen

#137

1 limit
166 zobrazení
85 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
100 x 50 cm
2009
Sign. V. Skrepl 2009
Perfektní

Olej na plátně o rozměrech100 x 50 cm. Ve spodní části uprostřed, autor při tvoření částečně protrhl plátno, což se stalo součást díla. Signováno V. Skrepl 2009 na zadní straně obrazu. pořízeno v ateliéru autora.