technika | Olej na plátně |
rozměr | 100 x 50 cm |
rok | 2009 |
signatura | Sign. V. Skrepl 2009 |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech100 x 50 cm. Ve spodní části uprostřed, autor při tvoření částečně protrhl plátno, což se stalo součást díla.
Signováno V. Skrepl 2009 na zadní straně obrazu. pořízeno v ateliéru autora.