technika | Kombinovaná technika na sololitu |
rozměr | 68 x 85 cm |
rok | 2018 |
signatura | Sign. Boris Jirků 18. |
stav díla | Perfektní |
Nezaměnitelný rukopis autora je u tohoto díla vidět v plné síle.
Kombinovaná technika na sololitu, rozměr díla včetně autorského rámu 68 x 85 cm. Signováno v trojúhelníku Boris Jirků 18.