#138

Jirků boris - Anděl blažené smrti

#138

162 zobrazení
65 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Kombinovaná technika na sololitu
68 x 85 cm
2018
Sign. Boris Jirků 18.
Perfektní

Nezaměnitelný rukopis autora je u tohoto díla vidět v plné síle. Kombinovaná technika na sololitu, rozměr díla včetně autorského rámu 68 x 85 cm. Signováno v trojúhelníku Boris Jirků 18.