datum aukce 28. 04. 2021 18:00
93
vyvolávací cena: 65 000 CZK

138. Jirků boris - Anděl blažené smrti

Nezaměnitelný rukopis autora je u tohoto díla vidět v plné síle. Kombinovaná technika na sololitu, rozměr díla včetně autorského rámu 68 x 85 cm. Signováno v trojúhelníku Boris Jirků 18.

zachovalost 1/1
technika Kombinovaná technika na sololitu
rozměr 68 x 85 cm
rok 2018
signatura Sign. Boris Jirků 18.
stav díla Perfektní