datum aukce 28. 04. 2021 18:00
207
vyvolávací cena: 26 000 CZK

14. Dráteník - v životní velikosti

Pro milovníky starých filmů, dávných příběhů, doby našich předků neexistuje snad lepší obraz, který vás přenese do jiného dávného světa. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 37 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika olej, plátno
rozměr 130 x 82 cm
rok 1899
signatura sign. Pavla von Pausinger 1899.
stav díla perfektní