technika | Olej na plátně |
rozměr | 58 x 80 cm |
signatura | Sign. Crissay |
stav díla | Perfektní |
Úžasný olej na plátně pro milovníky aktů. Olej na plátně o rozměrech 58 x 80 cm, signováno Crissay.