datum aukce 28. 04. 2021 18:00
212
vyvolávací cena: 30 000 CZK

140. Neodolatelně neodolatelná

Krásné křivky, svůdně zavřené oči.... Úžasný olej na plátně pro milovníky aktů. Olej na plátně o rozměrech 58 x 80 cm, signováno Crissay.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 58 x 80 cm
signatura Sign. Crissay
stav díla Perfektní