technika | Olej na sololitu |
rozměr | 63 x 80 cm |
signatura | Sign. Valčík |
stav díla | Perfektní |
Olej na sololitu o rozměrech 63 x 80 cm. Perfektní stav, signováno Valčík.
technika | Olej na sololitu |
rozměr | 63 x 80 cm |
signatura | Sign. Valčík |
stav díla | Perfektní |