#141

Valčík Josef - Kytice no 1.

Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
Valčík Josef - Kytice no 1.
#141

Valčík Josef - Kytice no 1.

1 limit
244 zobrazení
10 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na sololitu
63 x 80 cm
Sign. Valčík
Perfektní

Olej na sololitu o rozměrech 63 x 80 cm. Perfektní stav, signováno Valčík.