datum aukce 28. 04. 2021 18:00
97
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

141. Valčík Josef - Kytice no 1.

Olej na sololitu o rozměrech 63 x 80 cm. Perfektní stav, signováno Valčík.

zachovalost 1/1
technika Olej na sololitu
rozměr 63 x 80 cm
signatura Sign. Valčík
stav díla Perfektní

*****2 10 000 CZK 28. 04. 2021 18:33:24