datum aukce 28. 04. 2021 18:00
36
vyvolávací cena: 5 000 CZK

143. Soukup František - V duhové vodě

Olej na sololitu o rozměrech malby 59 x 44 cm, na levé straně obrazu podél lišty je několik oděrků. Signováno F. Soukup 2003 /corydoars/

zachovalost 1/1
technika Olej na sololitu
rozměr 59 x 44 cm
rok 2003
signatura Sign. F. Soukup 2003 (corydoars) - st
stav díla Perfektní