technika | Olej na sololitu |
rozměr | 59 x 44 cm |
rok | 2003 |
signatura | Sign. F. Soukup 2003 (corydoars) - st |
stav díla | Perfektní |
Olej na sololitu o rozměrech malby 59 x 44 cm, na levé straně obrazu podél lišty je několik oděrků. Signováno F. Soukup 2003 /corydoars/