#143

Soukup František - V duhové vodě

#143

74 zobrazení
5 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na sololitu
59 x 44 cm
2003
Sign. F. Soukup 2003 (corydoars) - st
Perfektní

Olej na sololitu o rozměrech malby 59 x 44 cm, na levé straně obrazu podél lišty je několik oděrků. Signováno F. Soukup 2003 /corydoars/