technika | Olej na plátně |
rozměr | 64x 56 cm |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech 64x 56 cm. Signováno avšak nevyluštěno. Perfektní malba. Rám mo oťuknuté dva rožky.
technika | Olej na plátně |
rozměr | 64x 56 cm |
stav díla | Perfektní |