datum aukce 28. 04. 2021 18:00
94
vyvolávací cena: 20 000 CZK

145. Podloubí ve starém městě

Olej na plátně o rozměrech 64x 56 cm. Signováno avšak nevyluštěno. Perfektní malba. Rám mo oťuknuté dva rožky.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 64x 56 cm
stav díla Perfektní