rozměr | Výška: 24 cm |
signatura | Sign. Berndorf |
stav díla | Perfektní |
Cínová konvice s odklopným víčkem, ucho je zdobeno zvířecí hlavou. Uvnitř nádoby monogram S.V., zespodu značeno Berndorf. Celková výška s deklem je 24 cm.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 7 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.