datum aukce 28. 04. 2021 18:00
53
vyvolávací cena: 3 500 CZK

149. Berndorf - Cínová konvice

Cínová konvice s odklopným víčkem, ucho je zdobeno zvířecí hlavou. Uvnitř nádoby monogram S.V., zespodu značeno Berndorf. Celková výška s deklem je 24 cm. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 7 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 24 cm
signatura Sign. Berndorf
stav díla Perfektní