Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#151
Papoušek 43 cm
#151
Papoušek 43 cm
Starožitnost
288 zobrazení
25 000 Kč
Graciano
28. 4. 2021 18:00
eAukce starožitností a obrazů
Aukční katalog
1/1
43 cm
Perfektní
Porcelánová soška nebývalé velikosti 43 cm celkem. Značeno viz foto. Výborný původní stav, nerestaurováno.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript