datum aukce 28. 04. 2021 18:00
88
vyvolávací cena: 25 000 CZK

151. Papoušek 43 cm

Porcelánová soška nebývalé velikosti 43 cm celkem. Značeno viz foto. Výborný původní stav, nerestaurováno.

zachovalost 1/1
rozměr 43 cm
stav díla Perfektní