rozměr | Výška: 16 cm, délka 27 cm. |
stav díla | Lokálně poškozeno |
Hravý pejsek na dřevěném soklíku je vysoký 16 cm, na délku 27 cm, vyroben ze zinkocínu. Lokálně poškozen. Neznačeno.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 8 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.