datum aukce 28. 04. 2021 18:00
24
vyvolávací cena: 4 000 CZK

156. Pes a káča

Hravý pejsek na dřevěném soklíku je vysoký 16 cm, na délku 27 cm, vyroben ze zinkocínu. Lokálně poškozen. Neznačeno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 8 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 16 cm, délka 27 cm.
stav díla Lokálně poškozeno