technika | 19. století |
rozměr | Výška: 28 cm |
stav díla | Perfektní |
Stolní hodiny-zlacená bronz-19.století-pseudorenesance, dekor ovoce, putti, amorci, trpaslík, okřídlený drak, Německo,špindlový stroj-nejdoucí,výška 28cm