#159

Stolní hodiny - bronz

Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
Stolní hodiny - bronz
#159

Stolní hodiny - bronz

Starožitnost
120 zobrazení
8 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
19. století
Výška: 28 cm
Perfektní

Stolní hodiny-zlacená bronz-19.století-pseudorenesance, dekor ovoce, putti, amorci, trpaslík, okřídlený drak, Německo,špindlový stroj-nejdoucí,výška 28cm