datum aukce 28. 04. 2021 18:00
74
vyvolávací cena: 8 000 CZK

159. Stolní hodiny - bronz

Stolní hodiny-zlacená bronz-19.století-pseudorenesance, dekor ovoce, putti, amorci, trpaslík, okřídlený drak, Německo,špindlový stroj-nejdoucí,výška 28cm

zachovalost 1/1
technika 19. století
rozměr Výška: 28 cm
stav díla Perfektní