rozměr | Výška: 40 cm |
signatura | Sign. Royal Dux |
stav díla | Perfektní |
Porcelánové vázy z produkce Royal dux jsou vysoké 40 cm. Perfektní stav, značeno růžovým trojúhelníkem + číslo 5498.
rozměr | Výška: 40 cm |
signatura | Sign. Royal Dux |
stav díla | Perfektní |