datum aukce 28. 04. 2021 18:00
34
vyvolávací cena: 14 000 CZK

166. Royal dux - Párové vázy - florální dekor

Porcelánové vázy z produkce Royal dux jsou vysoké 40 cm. Perfektní stav, značeno růžovým trojúhelníkem + číslo 5498.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 40 cm
signatura Sign. Royal Dux
stav díla Perfektní