datum aukce 28. 04. 2021 18:00
46
vyvolávací cena: 4 000 CZK

172. Tůmová Kristýna - Jsem růžová

Olej na plátně o rozměrech 50 x 50 cm. Signováno K.T. nerámováno. Kristýna Tůmová se pozvolna dostává do podvědomí sběratelů umění nejen svou malbou, ale také zajímavými sochařskými objekty.

zachovalost 1/1
rozměr 50 x 50 cm
signatura Sign. K.T.
stav díla Perfektní