#172

Tůmová Kristýna - Jsem růžová

Tůmová Kristýna - Jsem růžová
Tůmová Kristýna - Jsem růžová
Tůmová Kristýna - Jsem růžová
#172

Tůmová Kristýna - Jsem růžová

91 zobrazení
4 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
50 x 50 cm
Sign. K.T.
Perfektní

Olej na plátně o rozměrech 50 x 50 cm. Signováno K.T. nerámováno. Kristýna Tůmová se pozvolna dostává do podvědomí sběratelů umění nejen svou malbou, ale také zajímavými sochařskými objekty.