rozměr | 50 x 50 cm |
signatura | Sign. K.T. |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech 50 x 50 cm. Signováno K.T. nerámováno. Kristýna Tůmová se pozvolna dostává do podvědomí sběratelů umění nejen svou malbou, ale také zajímavými sochařskými objekty.