#176

Albarelo barokní - majolika

Albarelo barokní - majolika
Albarelo barokní - majolika
Albarelo barokní - majolika
Albarelo barokní - majolika
Albarelo barokní - majolika
Albarelo barokní - majolika
Albarelo barokní - majolika
#176

Albarelo barokní - majolika

Starožitnost
123 zobrazení
7 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
18. století
Výška: 22 cm
drobně restaurováno

Lékárenská nádoba-střední Itálie 18.století, smetanová glazura,erb,nápis,drobně restaurováno,výška 22cm