technika | 18. století |
rozměr | Výška: 22 cm |
stav díla | drobně restaurováno |
Lékárenská nádoba-střední Itálie 18.století, smetanová glazura,erb,nápis,drobně restaurováno,výška 22cm
technika | 18. století |
rozměr | Výška: 22 cm |