datum aukce 28. 04. 2021 18:00
48
vyvolávací cena: 7 000 CZK

176. Albarelo barokní - majolika

Lékárenská nádoba-střední Itálie 18.století, smetanová glazura,erb,nápis,drobně restaurováno,výška 22cm

zachovalost 1/1
technika 18. století
rozměr Výška: 22 cm
stav díla drobně restaurováno