datum aukce 28. 04. 2021 18:00
29
vyvolávací cena: 20 000 CZK

183. Rosenthal - Mouřenín, 27 cm

Porcelánová soška mouřenína je vysoká 27 cm, značeno Rosenthall, autor- signatura H. Meisel.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 27 cm
signatura Sign. H. Meisel
stav díla Perfektní