rozměr | Výška: 27 cm |
signatura | Sign. H. Meisel |
stav díla | Perfektní |
Porcelánová soška mouřenína je vysoká 27 cm, značeno Rosenthall, autor- signatura H. Meisel.
rozměr | Výška: 27 cm |
signatura | Sign. H. Meisel |
stav díla | Perfektní |