#193

Červená kobylka - Jaroslav Ježek

#193

Starožitnost
143 zobrazení
5 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška: 14,5 cm
Sign. Royal Dux
Perfektní

Porcelánová soška koně ve stylu ,,Brusel,, podle návrhu Jaroslava Ježka v podstatně vzácnější sytě červené variantě je vysoká 14,5 cm. Perfektní stav, značeno oranžovým trojúhelníkem royal dux, číslo modelu 679.