datum aukce 28. 04. 2021 18:00
36
vyvolávací cena: 5 000 CZK

193. Červená kobylka - Jaroslav Ježek

Porcelánová soška koně ve stylu ,,Brusel,, podle návrhu Jaroslava Ježka v podstatně vzácnější sytě červené variantě je vysoká 14,5 cm. Perfektní stav, značeno oranžovým trojúhelníkem royal dux, číslo modelu 679.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 14,5 cm
signatura Sign. Royal Dux
stav díla Perfektní