datum aukce 28. 04. 2021 18:00
48
vyvolávací cena: 5 000 CZK

201. Bronzový talíř - 18.stol.

Bronzový talíř-křestní mísa-18.století. Německo-Norimberk ,průměr 23 cm

zachovalost 1/1
technika 18. stol.
rozměr Průměr: 23 cm
stav díla Perfektní