datum aukce 28. 04. 2021 18:00
26
vyvolávací cena: 6 000 CZK

204. Plastika Amorek

Bronz zlacený v ohni - Amorek Vítězství na mramorovém podstavci, střední Evropa - 19.století, celková výška 14 cm.

zachovalost 1/1
rozměr Výška: 14 cm
rok 19. století
stav díla Perfektní