rozměr | Výška: 14 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |
Bronz zlacený v ohni - Amorek Vítězství na mramorovém podstavci, střední Evropa - 19.století, celková výška 14 cm.
rozměr | Výška: 14 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |