datum aukce 28. 04. 2021 18:00
96
vyvolávací cena: 65 000 CZK

21. Hoger Rudolf Alfred - Odpolední předčítání

Autor: Hoger Rudolf Alfred K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 90 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika olej, plátno
rozměr 97 x 71 cm
rok 1918
signatura sign. R. A. Hoger
rám Rám nepůvodní
stav díla perfektní
provenience Rakousko
autor - období 20. století