technika | olej, plátno |
rozměr | 97 x 71 cm |
rok | 1918 |
signatura | sign. R. A. Hoger |
rám | Rám nepůvodní |
stav díla | perfektní |
provenience | Rakousko |
autor - období | 20. století |
Autor: Hoger Rudolf Alfred
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 90 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.