#210

Alois Wierer - Dostaveníčko

Alois Wierer - Dostaveníčko
Alois Wierer - Dostaveníčko
Alois Wierer - Dostaveníčko
Alois Wierer - Dostaveníčko
Alois Wierer - Dostaveníčko
#210

Alois Wierer - Dostaveníčko

85 zobrazení
9 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na dřevěné desce
20 x 22,5 cm
Sign. A. Wierer
Perfektní

Obraz Alois Wierer - Dostaveníčko (Praha 1878-1945), žák Thieleho, olej na dřevěné desce, rozměry: 20 x 22,5 cm, rámováno