technika | Olej na dřevěné desce |
rozměr | 20 x 22,5 cm |
signatura | Sign. A. Wierer |
stav díla | Perfektní |
Obraz Alois Wierer - Dostaveníčko (Praha 1878-1945), žák Thieleho, olej na dřevěné desce, rozměry: 20 x 22,5 cm, rámováno