datum aukce 28. 04. 2021 18:00
55
vyvolávací cena: 9 000 CZK

210. Alois Wierer - Dostaveníčko

Obraz Alois Wierer - Dostaveníčko (Praha 1878-1945), žák Thieleho, olej na dřevěné desce, rozměry: 20 x 22,5 cm, rámováno

zachovalost 1/1
technika Olej na dřevěné desce
rozměr 20 x 22,5 cm
signatura Sign. A. Wierer
stav díla Perfektní