datum aukce 28. 04. 2021 18:00
42
vyvolávací cena: 5 000 CZK

213. Miniatura holčičky - sign. Decker

Miniatura holčičky - akvarel na papíře,Rakousko, signováno Decker 1859,rozměr 18 x 13 cm,rámováno.

zachovalost 1/1
technika Akvarel na papíře
rozměr 18 x 13 cm
rok 1859
signatura Sign. Decker
stav díla Perfektní