| zachovalost | 1/1 |
| rozměr | Výška 31 cm |
| rok | 19. století |
| stav díla | Perfektní |
Francouzské stolní hodiny - 19.století, zlacený bronz, výška 31 cm, smaltovaný ciferník, klíček, hodiny jsou funkční.

| zachovalost | 1/1 |
| rozměr | Výška 31 cm |
| rok | 19. století |
| stav díla | Perfektní |