#217

Francouzské hodiny - 19. stol

Francouzské hodiny - 19. stol
Francouzské hodiny - 19. stol
Francouzské hodiny - 19. stol
Francouzské hodiny - 19. stol
Francouzské hodiny - 19. stol
#217

Francouzské hodiny - 19. stol

Starožitnost
78 zobrazení
25 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška 31 cm
19. století
Perfektní

Francouzské stolní hodiny - 19.století, zlacený bronz, výška 31 cm, smaltovaný ciferník, klíček, hodiny jsou funkční.