rozměr | Výška 31 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |
Francouzské stolní hodiny - 19.století, zlacený bronz, výška 31 cm, smaltovaný ciferník, klíček, hodiny jsou funkční.
rozměr | Výška 31 cm |
rok | 19. století |
stav díla | Perfektní |