datum aukce 28. 04. 2021 18:00
39
vyvolávací cena: 25 000 CZK

217. Francouzské hodiny - 19. stol

Francouzské stolní hodiny - 19.století, zlacený bronz, výška 31 cm, smaltovaný ciferník, klíček, hodiny jsou funkční.

zachovalost 1/1
rozměr Výška 31 cm
rok 19. století
stav díla Perfektní