datum aukce 28. 04. 2021 18:00
2
45
prodáno za: 3 200 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

219. Skleněná číše - 19. stol.

Skleněná číše - Benátky, Itálie 19.století, dekorativní foukané a štípané sklo, modrá spirála, výška 26 cm.

zachovalost 1/1
rozměr Výška 26 cm
rok 19. století
stav díla Perfektní

*****2 3 200 CZK 28. 04. 2021 18:49:21