#220

Skleněná číše - 19. stol.

Skleněná číše - 19. stol.
Skleněná číše - 19. stol.
Skleněná číše - 19. stol.
Skleněná číše - 19. stol.
#220

Skleněná číše - 19. stol.

Starožitnost
1 limit
86 zobrazení
4 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška 25 cm
19. století
Perfektní

Skleněná číše - Benátky, Itálie 19.století, dekorativní foukané a štípané sklo, 3 draci, výška 25 cm