datum aukce 28. 04. 2021 18:00
39
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

220. Skleněná číše - 19. stol.

Skleněná číše - Benátky, Itálie 19.století, dekorativní foukané a štípané sklo, 3 draci, výška 25 cm

zachovalost 1/1
rozměr Výška 25 cm
rok 19. století
stav díla Perfektní

*****2 4 000 CZK 28. 04. 2021 18:49:33